Szociális pályázataink

"Álom születik" - Pályázati felhívás hátrányos helyzetű gyermekek életkörülményeinek javítására

Fundamenta Gondoskodás Alapítvány "Álom születik" programja keretében pályázatot hirdet hátrányos helyzetű, szociálisan rászoruló, illetve megváltozott egészségi állapotú, 18. életévüket be nem töltött gyermekek életkörülményeinek javítására.

A pályázat célja a társadalom peremére szorult, mélyszegénységben élő családok kiskorú gyermekeinek, életkörülményeinek javítása, ezen belül is kiemelten kezeljük a halmozottan hátrányos helyzetűek támogatását.

A fenti célokkal összhangban, többek között például a következő célokra lehet pályázni:

• egészség-megőrzési, betegség-megelőzési támogatás, gyógyászati segédeszközök, kiegészítő ellátás
  • alapvető életszükségletekkel kapcsolatos, az életkörülmények javítását célzó támogatás
  • az egészségi állapottal kapcsolatos költségek fedezése

A részletes pályázati kiírást és a pályázáshoz szükséges dokumentumokat itt találja:

Pályázati felhívás szociálisan rászorultak életkörülményeik javítására

Támogatási kérelem nyomtatvány

Adatkezelési nyilatkozat egyéni támogatáshoz

FONTOS! A pályázatot csak a szükséges iratokkal együtt, azok csatolása esetén tudjuk elbírálni!

A pályázat benyújtásának meghosszabított határideje: 2019. július 8.

​A BENYÚJTÁSI HATÁRIDŐ LEJÁRT, KÖSZÖNJÜK A MEGKÜLDÖTT PÁLYÁZATOKAT. ELBÍRÁLÁSUKIG SZÍVES TÜRELMÜKET KÉRJÜK!

Egyéni támogatási kérelmek

A Fundamenta Gondoskodás Alapítvány a hátrányos helyzetű, szociálisan rászoruló, mélyszegénységben élő családok és gyermekeik számára nyújt támogatást.

Az egyéni támogatási kérelmeket az alábbi nyomtatványok kíséretében várjuk az alapitvany@fundamenta.hu e-mail címre vagy postai úton az alapítvány címére  (1123 Budapest, Alkotás u. 55-61.).

Adatkezelési nyilatkozat kiskorú támogatott esetén (pdf)

Adatkezelési nyilatkozat nagykorú támogatott esetén (pdf)

Nyomtatvány egyéni támogatáshoz (xls)