GA_1%_honlap_hírek

Támogass adód 1% – ával!

Ne hagyd üresen az adód 1 %-áról rendelkező nyilatkozatot! Segíts velünk együtt, és támogasd a beteg gyermekeket gondozó családokat! Lassan egy kisebb falunyi, szegény sorsú, beteg gyermeket nevelő családot támogattunk az önzetlen felajánlásoknak köszönhetően! Neked csak egy perc, nekik óriási segítség! Részletekért kattints!

GA_támogatói_ünnepség_beszámoló_honlap_hírek

Támogatóinkat köszöntöttük

A Fundamenta Gondoskodás Alapítvány ünnepélyes keretek között köszönte meg támogatóinak egész éves, önzetlen segítségüket. Alapítványunk legfőbb törekvése, hogy minél több hátrányos helyzetű, beteg gyermeket nevelő családon segítsen. Rendkívül büszkék vagyunk támogatóinkra. Csatlakozz hozzánk Te is, legyél Te is rendszeres támogatónk

GA_karácsonyi_adománygyűjtés_beharangozó_SZEBweb_v1

Tegyünk közösen a boldog karácsonyért!

Ilyenkor, karácsony idején szembesülünk leginkább azzal, hogy sok kisgyerek nem ismeri a boldog adventi készülődést, a karácsonyi várakozást, és vannak közöttük olyanok is, akik egyáltalán nem kapnak ajándékot. Segíts, hogy mi is segíteni tudjunk, nemcsak most, hanem az ünnepek elmúltával is, egész évben! A részletekért kattints!

GA_Álom_születik_v2_honlap_1200x900

“Álom születik” – Pályázati felhívás szociálisan rászoruló gyermekek életkörülményeinek javítására

Fundamenta Gondoskodás Alapítvány – „Álom születik” címmel – ismét pályázatot hirdet hátrányos helyzetű, beteg gyermeket nevelő családok támogatására. Hiszünk abban, hogy ha adunk, azzal mi is többek leszünk. A Te – akár apró – segítséged is számíthat és eggyel több család helyzete fordulhat jobbra. A részletekért kattints!

GA_támogatói_csomagok_honlap_hírek_v2

Számítanak ránk, számítunk rád! Legyél Te is Támogatónk!

Adni jó, és ha adsz, azzal Te is több leszel! -mi ebben hiszünk a Fundamenta Gondoskodás Alapítványnál. Lehet, hogy a Te környezetedben is vannak olyan beteg gyermeket nevelő családok, akiknek szinte megoldhatatlan problémákkal kell szembenézniük gyermekük betegsége miatt. Számukra is VAN MEGOLDÁS!
A Fundamenta Gondoskodás Alapítvány éppen ezeknek a családoknak igyekszik picit megkönnyíteni a mindennapjait. Ez egy hatalmas társadalmi szerepvállalás, amely mögé most Te is be tudsz állni! Ne habozz, állj a jó ügy mögé! Legyél Te is az Alapítvány kiemelt támogatója!

GA_V_lábtenisz_Siófok_Olivér_hírlevelek

Jótékonysági lábtenisz torna Siófokon július 8-án

A Fundamenta Gondoskodás Alapítvány neves labdarúgók részvételével jótékonysági lábtenisz tornát rendez. Gyere Te is, egy igazán szórakoztató családi program lesz!
Az esemény időpontja: 2023. július 8.10:00-16:00
Az esemény helyszíne: Siófoki Spartacus SE 8600 Siófok, Jókai park 1.
Részvételeddel a 6 éves, SMA-s beteg Olivér rehabilitációját is támogatni tudod!
A tornán ismert korábbi válogatott labdarúgók és lábtenisz válogatottak vesznek részt. Várunk mindenkit szeretettel!

GA_Álom_születik_v2_honlap_1200x900

GA_1%_honlap_hírek

Támogass adód 1% – ával!

Ne felejts el rendelkezni adód 1 %-áról! Ne hagyd üresen az adód 1 %-áról rendelkező nyilatkozatot! Minden évben megjelenik a sajtóban, hogy milyen sokan nem töltik ki az adó 1 %-áról szóló adományozói nyilatkozatot. Holott ez csupán néhány kattintás, ami a nehéz körülmények között élőknek óriási segítség lehet. Segíts velünk együtt, és támogasd a beteg gyermekeket gondozó családokat! További részletekért kattints!